Default company panoramic image
03e7cfc1 db75 4ca2 acf7 dfd4d09a4cce

Görkem Çağdaş Projeler Geliştirme Ens. ve Eğitim Kurumları

Türkiye'de mevcut olmayan, profesyonel spor kulüpleri ile ortak çalışmayı düşünen özel spor ve görsel sanatlar lisesi kurmayı düşünüyoruz

 • Stage Not Set
 • Industry Education
 • Location Trump Towers, Istanbul, Turkey
 • Currency USD

Company Summary

Ülkemiz gerçek manada akademik alt yapısı olan sporcu ve sanatçı yetiştirememektedir. Bunun 1.sebebi bu dalların gelecek açısından yatırım yapmak için ülkemizde uygun olmadığı kanaatidir. Oysa branşında üst düzey olan sporcu ve sanatçılar en çok para kazananlardır. Bir öğretmen ve okul yöneticisi, A lisanslı teknik direktör, evveliyatında sporcu geçmişi olan, yayınlanmış 4 kitabı mevcut bulunan bir yazar olarak bu yatırıma çok güveniyorum.

Team

 • Default avatar
  Şenol Yücedağ
  Okul Kurucusu

  13 Şubat 1964 İstanbul doğumlu. Sırasıyla Kuzguncuk İlkokulu, Beylerbeyi Ortaokulu, Kabataş Erkek Lisesi, Marmara Üni. Fen Edebiyat Fakültesi mezunu. Üniversite sıralarında başladığı ticaret hayatına hala devam etmekte, aynı zamanda son on senedir bu ticari hayatıyla beraber öğretmenliği ve okul idareciliğini de beraber götürmektedir. 2005 yılından itibaren 4 tane yayınlanmış kitabı bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk sahibidir.