Iot telco labs gust backg
Iot telco icon

IOT Telco Labs 2017

Jun 1 - Dec 28 | Istanbul, İstanbul, Turkey

http://iottelcolabs.com
Etkin Girişimlere Melek Yatırım

About this Program

IoT TELCO LABS, geleneksel sektörlerin teknoloji ile buluşturan yüksek potansiyelli, sürdürülebilir girişimcileri destekleyen bir hızlandırma programıdır. Güçlü ortaklar ile açtığı programlarda seçilmiş girişimcilerin iş modellerini test edip, büyümelerini sağlamak için sektörel network, uzmanlık ve yatırım desteklerinde bulunur.

ISTANBUL STARTUP ANGELS : Yüksek etki yaratacak yeni girişimleri başlangıç aşamasında keşfetmek, mentorluk yapmak ve Türkiye’deki potansiyel yatırımcıları geliştirmeyi amaçlayan akredite melek yatırımcı ağıdır.

NEXUS VENTURES : Her şirketin gelişmesinin en önemli unsurunu inovasyon olarak gören bir risk sermayesi şirketidir. İnovasyonu benimseyenlerin değişimden kaçması mümkün değildir, ve Nexus olarak bizi heyecanlandıran da bu değişimin kendisi olma şansımızdır. Bu yüzden ölçeklenebilir ve karlı tohum sermaye aşamasındaki girişimlere yatırım yapıyoruz, aslında biz sahip olduğu fikirlerle Dünya’yı değiştirme arzusu ve görüşüne sahip takımlara yatırım yapıyoruz. Yatırım yaptığımız girişimlere, mentorluk, yönetim & teknik bilgi, geniş network ve sermaye desteği sağlıyoruz.

Industries

Consumer Products, Electronics / Instrumentation, Fintech, Internet / Web Services, IT Services + 1 more